תמונה ראשית לעמודי מידע לאתר טיול לתאילנד

אטרקציות בפוקט – המומלצות


טיול 4 האיים

אם אתם אוהבים טבע ונוף כמו שיש לאזור פנג-נגה להציע, אוהבים שיט רגוע, חופים ומערות מיוחדות – טיול 4 האיים הוא בשבילכם. מפרץ פנג-נגה, שטח ימי של כמה עשרות קמ”ר הוכרז כשמורת טבע לאומית לפני כ 20 שנה. בתוך מיימי של ים אנדמן זרועים עשרות איים סלעיים, קטנים וגדולים, מכוסים יערות טרופיים עם צמחייה מגוונת אשר הובאה הנה על ידי ציפורים נודדות ממרחקים. השילוב של איים גירניים וגלי הים יצר מערות רבות אשר הכניסה אליהן באמצעות קייאקים בלבד. הים באזור תמיד רגוע וללא גלים גבוהים. נוף קסום ומיוחד זה משך את יוצרי הסרט ג’יימס בונד להסריט כאן את אחד מהסרטים בשנת 1974 (האיש בעל אקדח הזהב)ֿ


טיול יום לאיי סימילאן

איי סימילאן, ארכיפלג המורכב מ-12 איים, שמורת טבע שהכניסה אליה מותרת 4 חודשים בשנה ורק ל8 איים מתוך ה12 בלבד. השמורה נחשבת לאחד מעשרת אתרי הצלילה והשנירקול הטובים בעולם. מים צלולים, חול לבן ודק כמו אבקה, צבי ים, וכרישים הפכו את המקום הזה ליותר מ”עוד צלילה או שנירקול”. אחת מהבעיות של השנירקול באיי סימילאן היא שלאחר מכן השנירקולים באיים האחרים מאכזבות יותר.


טיול 7 איים

לדעת רבים שני האיים של קופיפי נחשבים לאיים היפים ביותר בתאילנד. האיים נמצאים במרחק של 47 קילומטר מזרחית לפוקט.
האי קופיפי דון הגדול מבין השניים מיושב והאי קופיפי ליי אינו מיושב אך מכיל מפרצים קסומים ולגונות נסתרות ומפרצים קסומים. אחד מהם, המאיה ביי, נבחר לשמש כאתר הצילומים של הסרט “החוף” עם לאונרדו דה קפריו.טיול 7 האיים מציע מים שקופים חול לבן, אלמוגים ודגי ים טרופיים. למרות ששם הטיול הוא 7 האיים הכוונה היא לשבע עצירות בשלשה איים (קופיפי דון, קופיפי ליי והאי קאי.). טיול 7 האיים הוא בגדר חובה באזור.


פנטסי - FANTASEA

פנטסי זוכה פרס האטרקציה הטובה ביותר בפרסי התיירות של תאילנד.
הפנטסי עשה את הפרימיירה שלו ב20 בדצמבר 1998 ומאז נחשב למופע הערב הטוב ביותר בתאילנד. יוצרי הספארי וורלד ליד בנגקוק הקימו את מרכז חיי הלילה והשעשועים שבאי פוקט, המיועד לכל אחד מבני המשפחה. הפנטסי אגדת ים, קומפלקס ענק בחוף קמאלה (כתשעה קילומטרים מחוף פטונג) בנוי על שטח של כ100 דונם ובתוכו כפר אירועים, קרנבלים, משחקים ומרכז קניות בו מזכרות ועבודות יד ממיטב המסורת והתרבות התאילנדית. במתחם מסעדות, מזנונים, ודוכני מזון בהם מבחר מאכלים מהמטבח התאילנדי, המטבח הסיני, המטבח ההודי, והבין לאומי. כל מה שראית בדוכני הרחוב ולא העזת לטעום יופיע כאן ברמה גבוהה ונקייה!


אטרקציות בקראבי
אטרקציות בצ'אנג מאי
אטרקציות בקופנגן
אטרקציות בפוקט
אטרקציות בבנגקוק
אטרקציות בקופיפי
אטרקציות בהואה-הין
קנצ'נבורי