תמונה ראשית לעמודי מידע לאתר טיול לתאילנד

אטרקציות בפוקט - פעילויות רטובות


רפטינג משולב

אם אתם מחפשים טיול מלא באדרנלין הטיול הזה הוא בשבילכם. למעשה הטיול מתבצע בשמורת הטבע של פנג נגה. הטיול משלב ראפטינג, רכיבה על טרקטורונים, רכיבה על פילים למפל מים יפיפה, מופע קופים, מופע פילים, אומגה ועוד.


טיול דייג

לחובבי הדייג טיול זה מציע חוויה נעימה ומאתגרת בפוקט. הטיול מתבצע על סירה באזור האי ראיה (ראצ'ה) כ18 קילומטר דרומית לפוקט. במהלך הטיול תג'רג'רו במים עמוקים ובדרך כלל השלל הוא דגי טונה, ברקודות, מקרלים ולפעמים אף דגי מפרש. לאחר מכן הסירה עוצרת לדייג עם חכה. ארוחת הצהריים מתבצעת על החוף באי ראצ'ה וכמובן שניתן לבשל ולאכול את הדגים שדגתם. למעוניינים ניתן לקחת את הדגים לאחר הטיול.


סקי מים

אגם סקי המים בכבלים ממוקם ב6 ק"מ מחוף פטונג מציע אטרקציה רטובה ואתגרית לילדים ומבוגרים הכוללת סיבוב על גבי מגלש סקי כשמתקן של כבלים מוביל את הגולש מסביב לאגם ולאורך מסלול מכשולים, מקפצות והרבה כיף אחרי שקולטים את העקרון.
היתרון של סקי המים בכבלים לעומת סקי מים הנגרר אחרי סירה הוא שהכבל מגיע מלמעלה ויותר קל לעבור את שלב העליה מתוך המים שמקשה על גולשים מתחילים. במקום מגוון רחב של אפשרויות גלישה, – שכיבה וישיבה למתחילים, קפיצות וסללום למתקדמים


אטרקציות בקראבי
אטרקציות בצ'אנג מאי
אטרקציות בקופנגן
אטרקציות בפוקט
אטרקציות בבנגקוק
אטרקציות בקופיפי
אטרקציות בהואה-הין
קנצ'נבורי