תמונה ראשית לעמודי מידע לאתר טיול לתאילנד

ביטוח נסיעות לתאילנד


יש לכם ביטוח נסיעות חו"ל?

ישראל מבטחת את כל אזרחיה במסגרת חוק בריאות ממלכתי, אך מרגע שאזרח עוזב את גבולותיה החוק לא תקף, ואז הוצאות האשפוז והטיפולים הרפואיים הינם גבוהים לתיירים.

אחד הפרטים החשובים ביותר, בעת תכנון נסיעה לחו"ל, בין לצורך עסקים ובין לצורך חופשה הוא ביטוח נסיעות, וכיסוי רפואי. רבים מזלזלים בנקודה זו ולוקים בתכנון נכון של נושא זה, ורק כאשר קורה משהו לא נעים שמצריך התערבות רפואית והפעלה של הביטוח רק אז מבינים עד כמה נקודה זו חשובה ואף לעתים מצילת חיים.

רפואה בתאילנד

בתי החולים בתאילנד מציעים שירות ורפואה ברמה בינלאומית. בכל בתי החולים הפרטיים הפזורים לרוחב המדינה, כגון רשת בתי החולים של בנגקוק הוספיטל, תמצאו צוות רופאים וביניהם רופאי ילדים, מומחים שונים ויועצים. המחלקות בבתי החולים הפרטיים מודרניות, מאובזרות ונקיות.

חיסונים לתאילנד

טרם היציאה אנו ממליצים להגיע למרפאת המטיילים הקרובה לאזור מגוריכם ולהתייעץ עם רופא מוסמך, אילו חיסונים הוא ממליץ לבצע עבור היעדים בהם אתם מתכננים לבקר. במידה ותכננתם לבקר בצפון תאילנד בדרך כלל הרופא המטפל ימליץ על חיסונים מתאימים. למידע נוסף בנושא חיסונים לתאילנד לחץ כאן.

אנו מביאים את מגוון האפשרויות השונות בתחום זה, לרווחתכם. 

כיסוי ביטוחי לכל המשפחה
איור של ביטוח נסיעות לתאילנד

מה זה בעצם ביטוח נסיעות, ומה חשיבותו?

מדובר על כיסוי הוצאות רפואיות עד גובה התקרה המותרת בפוליסה, אובדן כבודה, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח ביטול נסיעה, חילוץ ואיתור במקרה הצורך. כל חברות הביטוח בישראל מעניקות חבילות שונות של כיסויים, כאשר במקרה שקורה אירוע מצער, המבוטח יקבל החזרים מהביטוח לאחר הגשת תביעה.

ישנה אפשרות שונה בנוף ביטוחי הנסיעות ומדובר באפשרות מהטובות, אם לא הטובה שבהן - “פאספורט כארד", בתחום ביטוחי נסיעות לחו"ל. אתם יוצאים עם כרטיס שהוא למעשה כרטיס אשראי שהולך אתכם לחו"ל. במקרה של הזדקקות, הכרטיס מוטען בכסף מהארץ, על-ידי חברת הביטוח ואתם משלמים את ההוצאות הרפואיות במקום, ללא הזדקקות לתביעות, לשלם כסף מכיסכם וכיו"ב.

המון מילים קטנות בשורות רבות
צילום של המון מילים קטנות בשורות רבות

מה חשוב לדעת, לפני החלטה על רכישת ביטוח נסיעות?

  1. חשוב לבחור בפוליסה המותאמת למטרת הנסיעה שלכם לחו"ל, כגון האם יש פעילויות אקסטרים בחו"ל שמצריכות כיסוי נוסף? תוספת עבור פעילות אקסטרים עולה כסף רב, אך ביכולתך לרכוש תוספת אקסטרים רק לימים בודדים אשר בהם יש פעילות כזו ולא לכל התקופה וכך תחסכו כסף.
  2. אם אין לכם רישיון נהיגה על אופנוע בישראל, ואתם מעורבים בתאונה בתאילנד, הביטוח לא יכיר ולא יכסה אתכם. העניין תקף גם לאופנועי ים, שמשכירים בחופים.
  3. תעברו על הפוליסה שלכם היטב, טרם רכישה בכדי שתדעו מה אתם מקבלים, ויותר נכון לומר מה אתם לא מקבלים שכן חברות הביטוח יודעות לכסות עצמן היטב, לרוב על חשבון המבוטח.
  4. תקופת שהייה מרבית בחו"ל, שלאחריה הפוליסה לא תהא תקפה.
  5. כיסוי מחלות קיימות וכיסוי בגין אשפוז בחו"ל.
  6. חברות האשראי מספקות ללקוחותיהן ,המחזיקים בכרטיסי אשראי בינ"ל, ביטוחים בחו"ל. חשוב להודיע מראש על יציאה לחו"ל, על-מנת להפעיל ביטוח זה. ביטוח זה תקף ל-55 יום.
  7. רוב החברות מחריגות טיפולי שיניים, למעט טיפולי חירום. - נסיעה ברכב שכור בחו"ל מצריך סעיף נפרד, אשר לא כלול בחבילות הבסיסיות.
 

תאילנד-עם-ילדים
כמה-עולה-טיול-בתאילנד
טיול-לתאילנד
ירח-דבש-בתאילנד
מפת-תאילנד
טיול-לתאילנד
סים-בתאילנד
פול-מון-קופנגן
טיסות-פנים


ביטוח נסיעות לחו"ל אינו כולל את הסעיפים הבאים

- ביטוח מטען אינו כולל כסף, דברי אומנות, משקפיים, עדשות מגע, מטריה - כיסוי המזוודה עצמה מוגבל לנזקי אש וגניבה בלבד - ביטוח רפואי אינו כולל מצב של מחלה קיימת שבה לוקה המבוטח טרם נסיעתו לחו"ל. - נזקי רעידות אדמה.

טיול לתאילנד עם סגול

באתר זה אספנו מידע רב שיכול לעזור לכם בתכנון הטיול לתאילנד, מידע רב על תאילנד ואיזוריה השונים, כמו קוסמוי, קופנגן, פוקט והאיים הרבים בתאילנד. מידע על מלונות, אטרקציות, טיפים והמלצות אשר יהפכו את הטיול שלכם לטוב יותר. תנו לנו לנצל את הידע שלנו ולעזור לכם בתיכנון הטיול לתאילנד. שלחו אל סגול הודעה דרך צור קשר ונשמח לענות לכם.


קוסמוי
בנגקוק
קראבי
קוטאו
פטאיה
פוקט
ריילי ביץ
קופנגן
קופיפי
צ'אנג מאי
הואה הין
צ'אנג ראי
סגול סוכנות נסיעות בתאילנד