תמונה ראשית לעמודי מידע לאתר טיול לתאילנד

תחבורה בתאילנד


איך עוברים ממקום למקום בתאילנד?

אחד השאלות החשובות ביותר שנשאלות לפני כל טיול ולטיול בארץ החופש והנופש היא, "הכיצד ניתן להתנייד ולעבור ממקום למקום בתאילנד...?" אז בשביל זה אנחנו כאן!

אמצעי התחבורה בתאילנד הם שונים ומגוונים וזאת בזכות היותה מדינה כל כך פופולארית למטיילים, נופשים ובעלי עסקים המגיעים מכל העולם.

כלי התחבורה שניתן למצוא בתאילנד הם: טוק טוק שבהודו לדוגמא נקרא "ריקשה", טיסות, אוטובוסים ומעבורות על גביי אוניות.

טיסות לתאילנד ובתאילנד

טיסות לתאילנד ובתאילנד הם כלי התחבורה הפופולארי ביותר וזאת בגלל האפשרות והביקוש של מרבית המטיילים באזור לעבור ממקום למקום בעזרת טיסות פנים בתאילנד שאפקטיביות מאוד על כלי התחבורה האחרים שלוקחים שעות בדרך כלל במעבר בין צפון תאילנד לדרום תאילנד וכדומה.

 

כמובן שבגלל קווי הטיסות המפותחים של תאילנד, ניתן כיום לדלג על עיר הבירה "בנגקוק", ולהגיע ישירות לאחד מיעדי הטרקים הפופולאריים בצ'אנג מאי או בצ'אנג ראי.


טוק טוק בתאילנד

דרך נוספת להתנייד בתאילנד שהרבה יותר רלוונטית במידה ואתם נמצאים באותה עיר היא בעזרת "טוק-טוק", שהינו רכב שמזכיר מונית שמאוד אופייני למזרח ונמצא במקומות מסוימים, כגון: לאוס, קמבודיה, הודו וכדומה. העלויות של נסיעה בטוק טוק הם זולות מאוד ומשתלמות מאוד במידה ויש צורך לנסוע ממקום למקום באותה העיר, במקום ללכת ברגל.

אוטובוסים בתאילנד

אוטובוסים בתאילנד כמו בכל מדינה הם כלי תחבורה מאוד פופולארי, שניתן לראות בו שימוש אצל מטיילים שבעיקר אין באפשרותם להשקיע סכומי כסף גבוהים יחסית על טיסות פנים בתאילנד ומעדיפים להאריך את הדרך מהצפון לדרום, חשוב לזכור שהנסיעה באוטובוס היא נסיעה לא קצרה ולפעמים מבזבזת זמן יקר עד מאוד במידה וברשותכם זמן קצוב וקצר יחסית לטיול בתאילנד.


מעבורות בתאילנד

המעבורות הם בעצם אוניות שפופולאריות מאוד להתניידות בין האיים, הנסיעה במעבורות הייתה עד לפני מספר שנים מאוד מבוקשת, אך עם כניסת הטיסות והאפשרויות השונות להגעה לאיי תאילנד, נראה שחלה ירידה משמעותית בנסיעה בכלי תחבורה זה, כמובן שחשוב לזכור שהנסיעה במעבורות בדיוק כמו באוטובוס בתאילנד היא זולה יחסית ומשתלמת עד מאוד במידה ואתם מעוניינים לחסוך בעלויות ולוותר על הטיסות פנים שתאילנד מציעה.


תאילנד-עם-ילדים
כמה-עולה-טיול-בתאילנד
טיול-לתאילנד
ירח-דבש-בתאילנד
מפת-תאילנד
טיול-לתאילנד
סים-בתאילנד
פול-מון-קופנגן
טיסות-פנים