תמונה ראשית לעמודי מידע לאתר טיול לתאילנד

ויזה לתאילנד


ויזה למטייל בתאילנד

בתיכנון הטיול לתאילנד יש לקחת בחשבון את חוקי תאילנד לגבי ויזה - אשרת שהייה בממלכה. לאחר שתתכננו את הטיול בתאילנד, וידועים לכם מספר הימים אשר תשהו בתאילנד תוכלו לקרוא בעמוד זה את אשר אתם צריכים לדעת בנושא ויזה לתאילנד. אנו ממליצים שתעזרו במידע הרב אשר באתר זה בנושאים הקשורים לטיול בתאילנד, כמו מזג אויר בתאילנד,  תחבורה בתאילנד, מקומות לינה בתאילנד ומידע רב נוסף, או לשלוח לסגול הודעה ואנו נוכל לעזור לכם בהגשמת הטיול הנכסף לתאילנד לכל מדינה ישנם חוקי שהייה שונים אשר נועדו לבקר את האוכלוסיה במדינה ואת כמות המבקרים והתיירים בה. טרם חופשתכם בתאילנד אנו ממליצים לברר את כל הפרטים המדויקים בנושא אשרת השהייה שלכם ולוודא שמשך הזמן שתקבלו בכניסה לתאילנד אכן יתאים למשך הזמן של חופשתכם המתוכננת.

ויזה לתאילנד - פרטים

בכניסה לתאילנד בטיסה יחתימו את דרכונכם בשדה התעופה בחותמת המזכה אתכם בשהייה של 30 ימים ללא תשלום. שימו לב שלא מדובר בתקופה של חודש ימים אלא 30 ימים בלבד. לאחר 30 ימי שהייה תוכלו לגשת לסניף ההגירה הקרוב, לשלם 1900 בהט ולקבל חותמת המזכה אתכם בשבעה ימי שהייה נוספים. עוד במהלך הטיסה הדיילת תתן לכם טופס ויזה לתאילנד למילוי, את הטופס הזה (מלא כמובן) תתבקשו לתת לפקיד ההגירה בכניסה למדינה

דרכון וויזה לתאילנד
ויזה לתאילנד - אילוסטרציה לנושא ויזה לתאילנד - סגול סוכנות נסיעות בתאילנד

דרכון + ויזה לתאילנד מה צריך עוד?


ויזה לתאילנד ליותר זמן

 

במידה ומשך חופשתכם עולה מעל 37 ימים אנו ממליצים להוציא ויזה לתאילנד טרם יציאתכם לחופשה. את הויזה לתאילנד ניתן לרכוש יחד דרך סוכנות הנסיעות או החברה ממנה רכשתם את כרטיסי הטיסה לתאילנד כשרות אותה מציעה הסוכנות. בדרך כלל הסוכנויות מחייבות 200-250 שקלים עבור כל כניסה. אפשרות נוספת ומעט זולה יותר היא לגשת באופן עצמאי לשגרירות תאילנד בישראל, הממוקמת בהרצליה ולבצע את הויזה עצמאית בעלות של 150 שקלים לכניסה. כניסה בויזה מזכה אתכם בשהייה של 60 ימים. לאחר 60 ימי שהייה בתאילנד תוכלו לגשת למשרד ההגירה הקרוב למקום שהותכם, לשלם 1900 בהט ולקבל 30 ימי שהייה נוספים. שעות הפעילות של שגרירות תאילנד בישראל הן 09:00-11:30 בין הימים שני לשישי. אנו ממליצים לחסוך זמן ועלויות ולהגיעה מצויידים מראש בשתי תמונות פספורט זהות אחת לשניה. בנוסף על דרכונכם להיות בתוקף לחצי השנה הבאה לפחות.

ויזה לתאילנד מרובת כניסות.

ויזת תייר מרובת כניסות לתקופה של 6 חודשים. כל שהייה מוגבלת לחודשיים מכסימום. מחיר הויזה 750 ש״ח בהט. ניתן להגיש בקשה עבורה בשגרירות תאילנד במדינות השונות כולל ישראל. מה להביא לשגרירות:

  • דרכון בתוקף ל6 חודשים
  • אישור תושבות קבע בישראל
  • אישור בנק על יתרת זכות של 25,000 ש״ח
  • מכתב ערבות ממעסיק
  • כרטיס טיסה והזמנת מלון

תוקף הויזה

עליכם להשתמש בויזה מקסימום 90 ימים ממועד הוצאתה. במידה ואינכם נכנסים לתאילנד תוך 90 ימים מרגע הוצאת הויזה , היא מתבטלת. לא ניתן להיכנס לתאילנד עם ויזה אשר הוצאה יותר מ90 יום לפני כניסתכם לתאילנד. 60 הימים אותם מקבלים "נספרים" מהיום הראשון בו נחתתם בתאילנד ודרכונכם הוחתם.

אישור ויזה לתאילנד
תמונת טופס קבלת ויזה לתאילנד

תמונת טופס קבלת ויזה לתאילנד


קוסמוי
בנגקוק
קראבי
קוטאו
פטאיה
פוקט
ריילי ביץ
קופנגן
קופיפי
צ'אנג מאי
הואה הין
צ'אנג ראי
סגול סוכנות נסיעות בתאילנד

מה עושים כדי להאריך את הויזה

במידה והגעתם לתאילנד ללא ויזה ואתם מתכוונים לשהות בתאילנד יותר מ37 ימים, תאלצו לעזוב את המדינה במהלך חופשתכם, לצאת להחתים את דרכונכם במדינה אחרת ואז תוכלו לשוב ולהיכנס חזרה לגבולות תאילנד. שימו לב שבכניסה רגלית בגבול (בשונה מכניסה לתאילנד בטיסה) תקבלו 14 ימי שהייה בלבד, שלא כמו בכניסה בטיסה בה מקבלים חותמת המזכה אתכם ב30 ימים. באזורי האיים יש ׳טיול׳ מיוחד בשם ויזה ראן שזה נסיעה לגבול, יציאה מהמדינה - חזרה למדינה ונסיעה חזרה. לא הנאה גדולה אבל תקבלו 14 יום נוספים של שהייה במדינה

שימו לב!

שימו לב שכאשר אתם שוהים בתאילנד ללא ויזה או שתוקפה של ויזת השהייה שלכם במדינה נגמר, יחייבו אתכם ביציאה מתאילנד, בשדה התעופה, בקנס כספי של 500 בהט עבור כל יום בו שהיתם בתאילנד ללא אשרה.

בנוסף יש לשים לב שביציאתכם מתאילנד ויזת השהייה שלכם מתבטלת ואינה "נשמרת" לכם לכניסתכם הבאה. לא תוכלו לצאת למדינה אחרת ולשוב לתאילנד תוך שימוש באותה ויזה שכבר הוחתמה, תאלצו להכין מראש ויזה חדשה לשהייתכם.

לתשומת לבכם

כדאי להקפיד לבדוק את תאריכי הויזה,  במידה והזמן עבר ונתפסתם על ידי ביקורת או באקראי, אתם תעוכבו לחקירה בשדה התעופה ובנוסף תצטרכו לשלם ביוקר עבור כל יום שבו שהיתם בתאילנד ללא אשרה – כחמש מאות באט עבור כל יום  התאילנדים לא יהססו להעלות אתכם על מטוס הביתה אם משהו לא תקין. מומלץ להימנע ממצבים לא נעימים ולהסדיר את הויזה במועד.

 לפרטים נוספים שלחו הודעה לסגול
ויזה לתאילנד טופס למילוי
ויזה לתאילנד - טופס במטוס

ויזה לתאילנד - טופס למילוי אשר ניתן על ידי הדיילת בטיסה למילוי לפני הנחיתה


תאילנד-עם-ילדים
כמה-עולה-טיול-בתאילנד
טיול-לתאילנד
ירח-דבש-בתאילנד
מפת-תאילנד
טיול-לתאילנד
סים-בתאילנד
פול-מון-קופנגן
טיסות-פנים