תמונה ראשית לעמודי מידע לאתר טיול לתאילנד

פטאיה תאילנד


חופשה בפטאיה תאילנד

פטאיה ממוקמת לחופה המזרחי של תאילנד, לאורך מפרץ תאילנד. פטאיה מרוחקת כ-160 קילומטרים מעיר הבירה של תאילנד - בנגקוק. פטאיה היא אחת הערים המתויירות ביותר בתאילנד, והיא מקום נהדר לחופשה הבאה שלכם בחו"ל.

מתי זהו הזמן הטוב ביותר להגיע לפטאיה לחופשה?

פטאיה שבתאילנד מציעה משהו לכל אחד, בכל ימות השנה. רוב המערבים הפוקדים את פטאיה מגיעים לנופש בתאילנד בין החודשים נובמבר עד מרץ (העונה המתויירת). מזג האוויר בדרך כלל קריר יותר ושמשי. החופים כולם מלאים במשתזפים ובתי הקפה והמסעדות סביבם שוקקי חיים. כולם חוגגים, גם הנופשים, אך גם בעלי העסקים ובתוכם בעלי המלונות ודירות הנופש בתאילנד.

פטאיה סיטי
תמונת שלט הכניסה המואר בלילה לפטאיה

פטאיה היא אחת הערים המתויירות ביותר בתאילנד, והיא מקום נהדר לחופשה הבאה שלכם בחו"ל.שיקולי מחיר

כאשר אתם מגיעים לחופשה בפטאיה, אתם כבר יודעים למה לצפות: זוהי חופשה זולה בתאילנד, שם תחיו כמו "מלכי העולם" בתקציב זעום. זה נכון, אך האם תהיתם כמה עוד תוכלו לחסוך אם תגיעו בעונה הלא מתויירת?

טיסות זולות לתאילנד

 

טיסות זולות לתאילנד ניתן למצוא בעיקר בעונה הלא מתויירת, המאופיינת בגשמי מונסון מלווים בחום ולחות עזה. זה אמנם נשמע מזג אוויר נורא ואיום לחופשה בתאילנד, אך ברוב המקרים הגשם ורוח הסערה חולפים כלעומת שבאו. טיסות זולות לתאילנד בעונה הלא מתויירת ניתן למצוא במחירי שוק של כ-15% פחות מהמחיר בעונת שיא התיירות.
בנושא המלונות בתאילנד, תוכלו לחסוך עד 40%.

בעלי דירות נופש להשכרה בתאילנד מציעים הנחות בעונות הפחות מתויירות גם כן. לעיתים עד 50 אחוזים. חשבו על זה, בתקציב זהה למה שהייתם מוציאים בעונה המתויירת, תוכלו לשכור וילה יוקרתית שלמה שתהיה שלכם לכל אורך הנופש בתאילנד. אין כמו לחגוג בנכס יוקרתי ולא באכסנייה זולה ומעופשת.

החודשים מאי, יוני וחלקו של יולי יכולים להיות חמים מדי לחופשה בפטאיה. לקראת סוף יולי ועד סוף אוקטובר - זוהי התקופה המומלצת ביותר לטיול בתאילנד.

תמונת מפרץ פטאיה
תמונת מפרץ פטאיה ביום מעונן

בין החודשים נובמבר עד מרץ (העונה המתויירת). מזג האוויר בדרך כלל קריר יותר ושמשיקוסמוי
בנגקוק
קראבי
קוטאו
פטאיה
פוקט
ריילי ביץ
קופנגן
קופיפי
צ'אנג מאי
הואה הין
צ'אנג ראי
סגול סוכנות נסיעות בתאילנד