תמונה ראשית לעמודי מידע לאתר טיול לתאילנד

טאנה תאילנד

טאנה – ספארי ג׳יפים של 3 ימים

ציאנג מאי, ציאנג ראי ומשולש הזהב.

שלושה ימים של טיול גיפים לאזור ציאנג ראי ומשולש הזהב.
הטיול משלב את מירב האטרקציות והנופים של צפון תאילנד.        
שדות אורז, מעיינות חמים, ביקור בשבטי ההרים, מפלים וג’ונגלים ירוקים.                                                                                      
אפשרות נוספת לטיול זה היא טיול אקו – טיול ללא מופעי חיות                                   

תחילת הטיול בצ׳אנג-מאי

מאמרים נוספים בנושא צ׳אנג מאי

 

יום הראשון

הטיול של טאנה יוצא כל בוקר בשעה 9:00 מציאנג מאי לכיוון “מאה-רים” שם מבקרים בחוות הפרפרים, חוות הסחלבים ורואים מופע נחשים לאחר המופע ממשיכים למאה-טאנג כדי לרכב על פילים ולראות את מופע הפילים של מאה-טאנג. את החזרה לבית הפילים עושים בכרכרות רתומות לשוורים. כלי תאחבורה תאילנדי מסורתי שהשתמשו בו לפני שהמכוניות הגיעו לתאילנד, ועדיין נמצא בשימוש בכפרים מבודדים בצפון. לאחר מנוחה קצרה וארוחת צהריים יוצאים לראפטינג במורד הנהר, הראפטינג אורך כשעה וחצי. לאחר הראפטינג ומנוחה קצרה ממשיכים למערת הנטיפים בציאנג דאו ומשם לכפר ההרים “פלנג”. הזדמנות מצויינת להכיר את אורך החיים של שבטי ההרים. את המשך הטיול לאזור טאטון נוסעים בשטח דרך הרים ונופים מדהימים. את הלילה מעבירים בריזורט בטאטון, בחדרים מיזוג אויר, טלויזיה בכבלים, מים חמים ומיני בר. לאחר ארוחת ערב זמן מנוחה ורגיעה, בסוף השהות תצטערו שאתם צריכים לעזוב.

יום השני

ביום השני לטיול לאחר שאוכלים ארוחת בוקר יוצאים לביקור בשבטים של ההרים. שבט ליסו, שבט אקה, שבט קארן, שבט גדולות האוזניים ושבט ארוכות הצוואר המפורסם. אחרי הביקור בשבטי ההרים מבקרים בגן הפרחים ובגן החיות הפתוח (הגן על הר בגובה 200 מטר). לאחר הביקור בגן החיות ממשיכים למאה סאי, עיירה על הגבול עם בורמה. הפסקה לארוחת צהריים ומנוחה, לאחר המנוחה ממשיכים למשולש הזהב שממוקם במפגש הגבולות של תאילנד עם לאוס ועם בורמה. שייט בנהר מקונג שזורם בליבו של משולש הזהב לשוק מקומי בלאוס בו ניתן  לקנות דברים יפים ומזכרות במחירים מצחיקים. חוזרים לתאילנד ולציאנג ראי. את הלילה מעבירים במלון דיאמונד פארק, בחדרים מיזוג אויר, מים חמים, טלוויזיה בכבלים ומיני בר. בערב ניתן לטייל בשוק הלילה של ציאנג ראי, במועדונים ובפאבים הממוקמים בקרבת המלון.

יום השלישי

ביום השלישי והאחרון לטיול נוסעים למפל קון קום (להביא בגד ים). נסיעה בג’יפ דרך דוי-צאנג, אזור מפורסם בשל שדות הקפה האיכותיים שבו. לאחר 3 שעות של נסיעה מגיעים להרים גבוהים מגיעים לנקודת תצפית המשקיפה על ציאנג ראי. לאחר מנוחה וארוחת צהריים ממשיכים בנסיעה לביקור במעיינות חמים של סאן-קאמפהאנג. הנסיעה דרך שדות תה. הטיול מסתיים ב 20:00 בציאנג מאי

פרטים נוספים:

  • כ 40-50 אנשים בקבוצה
  • מחיר הטיול 5300 בהט לאדם,
  • ניתן להזמין ולשלם מקדמה בלבד בסך 500 בהט.
  • למזמינים בסגול מבצע – איסוף משדה התעופה.

תמונות מטאנה – ספארי ג׳יפים

אטרקציות בקראבי
אטרקציות בצ'אנג מאי
אטרקציות בקופנגן
אטרקציות בפוקט
אטרקציות בבנגקוק
אטרקציות בקופיפי
אטרקציות בהואה-הין
קנצ'נבורי