תמונה ראשית לעמודי מידע לאתר טיול לתאילנד

טיול ג'יפים – אום טונג

טיול ג'יפים של 3 ימים אשר יקח אתכם לצ'יאנג מאי, צ'יאנג ראי ומשולש הזהב.

חברת אום טונג נפתחה בשנת 2012 על ידי קבוצת נהגים וותיקים שעבדו למעלה מ10 שנים בטיול המתחרה – טאנה. לנהגים נסיון רב עם ישראלים. הטיול מתאים למי שמחפש טיול בסגנון הטאנה בקבוצות קטנות יותר.

תמונת טיול ג'יפים – אום טונג

יום ראשון לטיול

ביום הראשון נעזוב את ציאנג מאי בבוקר ונראה מופע נחשים ומופע תנינים מורטי עצבים. לאחר מכן נמשיך למחנה הפילים בו נרכב על פילים, נאכיל אותם בבננות ונראה מופע פילים מרשים. לפני שנעזוב את מחנה הפילים נמשיך לרכיבה קצרה על עגלות השוורים (התחבורה הראשונה שהיתה בתאילנד. מכאן נמשיך ונפגוש בשבט ה"קארן" או בכינויו הפופולארי "שבט ארוכות הצוואר". בכפר שבט הקארן נאכל ארוחת צהריים וננוח קצת. לאחר הארוחה והמנוחה נמשיך לנהר "מאי טאנג" שם נעשה ראפטינג במים לבנים ונשחה. בערב נגיע לאזור "פאנג" שם נאכל ארוחת ערב ונעביר את הלילה.

יום שני לטיול

לאחר ארוחת הבוקר נעזוב את המלון לטובת סיור במקדש "טאטון" שנמצא על הר גבוה ממנו נקודת תצפית הצופה לגבול תאילנד עם בורמה. לאחר מכן נמשיך בנהיגת שטח למערת הדגים ומערת הקופים שם נאכיל את הקופים ונצטלם איתם. לאחר ארוחת צהריים תאילנדית נמשיך למשולש הזהב ומפגש הגבולות תאילנד – לאוס – בורמה. ניקח סירה בנהר "מהקונג". בערב נבקר בשוק מקומי בלאוס בו עבודות יד ובגדים במחירי בדיחה. נסיים את היום במלון מפנק בצ'יאנג ראי"

יום שלישי לטיול

נתחיל את היום בביקור באחד מהמקדשים המיוחדים בתאילנד – המקדש הלבן. לאחר המקדש הלבן נמשיך למפלי קון קום דרך הליכה של שעה בגונגל. לאחר מכן נמשיך בנהיגת שטח לראות שדות קפה ונפגוש את השבטים אקהא וליסו ונראה את סגנון החיים המיוחד שלהם. נאכל ארוחת צהריים על אחד מהרי הצפון הצופים לנוף מרהיב. לאחר מכן נגיע למעיינות חמים שם תוכלו להנות מזמן חופשי לרגיעה.


תמונת מטיול ג’יפים – אום טונג

קוסמוי
בנגקוק
קראבי
קוטאו
פטאיה
פוקט
ריילי ביץ
קופנגן
קופיפי
צ'אנג מאי
הואה הין
צ'אנג ראי
סגול סוכנות נסיעות בתאילנד