תמונה ראשית לעמודי מידע לאתר טיול לתאילנד

טאנה תאילנד


טאנה  – חוויה של פעם בחיים.

צפון תאילנד הוא אחד האיזורים היפים ביותר בדרום מזרח אסיה, והדרך הטובה ביותר לחוות אותו הוא עם טיול טאנה.

טיול גיפים בתאילנד טאנה הוא אחד הטיולים הותיקים ביותר לטיילים מכל העולם בכלל ולטיילים ישראלים בפרט. טיול גיפים בתאילנד טאנה הם למעשה טיולי ג'יפים המסיירים בכל איזור הצפון המהמם במסלול מרתק ואתגרי הכולל כל מה שטייל יכול לבקש: טבע פראי, תרבות שונה ומוזרה, נסיעת שטח מלאת אדרנלין, חבר'ה טובים, קצת קניות והמון המון חוויות.

מאמרים נוספים בנושא צ׳אנג מאי

כפר בדרך
תמונה של כפר מטיול טאנה תאילנד – ספארי ג׳יפים

טיול גיפים בתאילנד טאנה הם למעשה טיולי ג'יפים המסיירים בכל איזור הצפון המהמם במסלול מרתק ואתגרי הכולל כל מה שטייל יכול לבקש


טאנה  – מתחילים.

טיול גיפים בתאילנד טאנה  מתחיל ממלון טאנה בצ'אנג מאי, מלון אשר כלול בדיל השלם של הטיול. חברת טאנה מספקת גיפים לארבעה אנשים או ל – 7 אנשים בנהיגה עצמית או עם מדריך. בכל מקרה, השיירה היוצאת מהמלון מובלת על ידי מדריך מוסמך מהחברה.

בכל הגי'פים יש גם מזגן ואפשרות לחיבור MP3 לרווחת המטיילים. טיול גיפים בתאילנד טאנה מתחיל בנסיעה לכיוון צפון כאשר התחנה הראשונה שלו הוא חוות סחלבים שבה למעלה מ – 50 סוגי סחלבים פראיים ומהממים ביופים.

בהמשך היום הראשון של טטיול גיפים בתאילנד טאנה מגיעים גם לחוות נחשים וצופים במופע נחשים מרהיב. לאחר מכן ממשיכים לכיוון מסע פילים נדיר וחד פעמי, ראפטינג בנהר המקונג ההיסטורי ומקנחים בנסיעת ארבע על ארבע מלאה באדרנלין בתוך יער עבות אמיתי.

לאורך כל היום, דואגים המדריכים של טיול גיפים בתאילנד טאנה לאוכל המותאם לחיך הישראלי, להסברים ולמוראל גבוהה בין חברי הקבוצה.

טאנה  – היום השני.

תמונה של רכיבה על עגלת שוורים בטיול טאנה תאילנד – ספארי ג׳יפים

רכיבה על עגלת שוורים בטיול טאנה תאילנד


היום השני של טיול גיפים בתאילנד טאנה מתחיל בביקור שבט ארוכות הצוואר וארוכות האזניים שם ניתן להתרשם מתרבות אחרת לגמרי. בהמשך מגיעים גם למקדש בודהיסטי עם קופים שובבים אגם קסום ושוק קטן למזכרות. לאחר מכן שטים בסירת מנוע לאיזור הגבול עם לאוס, בלב איזור משולש הזהב היפהפה, שם ניתן להינות מהיופי הפראי של האיזור ומהשוק המקומי.

בלילה חוזרים למלון המפנק בצ'אנג ראי, לשוק הלילה, לחיי הלילה ולמסאז'ים המפנקים והארוחות המעולות של טיול גיפים בתאילנד טאנה.

טאנה  – היום השלישי.

היום השלישי של טיול גיפים בתאילנד טאנה מתחיל בהליכת יער של קילומטר וחצי על למפל מרהיב עם בריכת מים צלולים שם ניתן להשתכשך עם החברים, להצטלם וליהנות יחדיו. במשך נוהגים בין כפרים פשוטים ומקומיים המנופפים לשלום לכל הטיילים עד שמגיעים למעיינות חמים, שם מסיימים את היום בהתרגעות אמיתית, בלב הטבע המשגע של צפון תאילנד.

מקלחת משותפת
תמונה של קבוצת מתרחצים במפל חלק מטיול טאנה תאילנד – ספארי ג׳יפים

קבוצת מתרחצים במפל חלק מטיול טאנה תאילנד – ספארי ג׳יפים


קוסמוי
בנגקוק
קראבי
קוטאו
פטאיה
פוקט
ריילי ביץ
קופנגן
קופיפי
צ'אנג מאי
הואה הין
צ'אנג ראי
סגול סוכנות נסיעות בתאילנד

טאנה  – אסור להחמיץ!

טיול גיפים בתאילנד טאנה הוא בגדר חובה לכל מטייל וכאמור, הדרך הבטוחה, הטובה והאותנטית ביותר לחוות את איזור צפון תאילנד. באתר איסט ליין תוכלו ליצור קשר להירשם לכל טיול גיפים בתאילנד טאנה כבר מהארץ וכך לשריין מקום.

כל יום יוצאים טיולים ממלון טאנה ורצוי מאוד שאתם תהיו על אחד מהם. המחירים בסגול סוכנות נסיעות בתאילנד הם ללא תחרות. מהרו והזמינו טיול גיפים בתאילנד טאנה

טיול ג'יפים טאנה צפון תאילנד
תמונות מהטיול

אטרקציות בקראבי
אטרקציות בצ'אנג מאי
אטרקציות בקופנגן
אטרקציות בפוקט
אטרקציות בבנגקוק
אטרקציות בקופיפי
אטרקציות בהואה-הין
קנצ'נבורי