תמונה ראשית לעמודי מידע לאתר טיול לתאילנד

טיול ג'יפים כוכב הצפון

פאי – מה הונג סון – דוי אינתנון

חברת כוכב הצפון מוציאה טיולי ג'יפים קבוצתיים ללא הופעות בע"ח במהלך הטיול.

היום הראשון

מתחילים את בוקר היום הראשון לטיול בבביקור במקדשי דוי סוטפ בפסגת ההר הגבוה בצ'יאנג מאי, נמשיך לאורך דרכים כפריות ונעצור ככל האפשר בנקודות עניין בדרך, לאחר מכן נסיעת שטח כשעה תוביל אותנו  עד מפלי "Mok fa" שם נוכל להתרחץ (תלוי במזג האוויר) ונאכל א.צהריים במסעדה מקומית. לקראת אחה"צ נגיע לעיירה פאי – לא לפני שנעצור בנקודות עניין בדרך (נקודות תצפית, גשר הזיכרון ועוד) נתמקם בריזורט המקסים Dalla pai ונצא לסיבוב בשוק הלילה המקומי.

מאמרים נוספים בנושא צ׳אנג מאי

היום השני

את היום השני נתחיל בארוחת בוקר בריזורט. נבקר בכפר הסיני בפאי – ונטעם מהתה המיוצר במקום, נמשיך לביקור בכפר של שבט ליסו, לאחר מכן נצא לארוחת צהריים במסעדה מקומית. נמשיך לשייט בסירת זנב לאורך הנהר, נבקר בכפר של שבט ארוכות הצואר – מהכפרים היפים שיש בצפון תאילנד ,לקראת לפנות ערב נבקר בשני המקדשים המפורסמים של העיירה מה הונג סון.נתמקם במלון imperial tara ונצא לסיבוב בשוק המקומי.

היום השלישי

מתחילים את היום בארוחת בוקר במלון יוצאים  לדרך לכיוון צ'יאנג מאי – נבקר בשמורת הטבע דוי אינתנון ובפסגת ההר הגבוה בתאילנד בגובה 2565 מטרים. נבקר בכפרים באזור ובמפלי ואצ'ירטאן הגדולים בצפון תאילנד. במהלך היום נאכל ארוחת צהריים במסעדה מקומית. חזרה לצ'אנג מאי בסביבות השעה 19:00.

דגשים ותיאום ציפיות
 

זהו טיול קבוצתי מאורגן שמוגבל ללא יותר מ-25 משתתפים על מנת להימנע מטיולים המוניים - לכן יש לבצע את הזמנת הטיול מוקדם ככל האפשר. כלי הרכב הם ג'יפים חדישים ומרווחים בלבד ובכל ג'יפ יש 6 מטיילים + נהג תאילנדי. הצוות מורכב ממדריכים דוברי אנגלית ובעלי ידע רב עם רשיון הדרכה ונהגים דוברי אנגלית


תמונת טיול ג'יפים כוכב הצפון

קצת מטיול ג'יפים כוכב הצפון


קוסמוי
בנגקוק
קראבי
קוטאו
פטאיה
פוקט
ריילי ביץ
קופנגן
קופיפי
צ'אנג מאי
הואה הין
צ'אנג ראי
סגול סוכנות נסיעות בתאילנד

פרטים נוספים ודברים שצריך לדעת

מה לקחת לטיול? – בחודשים נובמבר-פברואר יש להביא בגדים ארוכים ומחממים, מעבר לכך לוקחים איתכם ציוד רגיל שמביאים לכל טיול – בגדים, מצלמה, תכשירים נגד יתושים, מוזיקה שאתם אוהבים.

מה עושים עם כל המזוודות כשיוצאים לטיול? – ניתן להשאיר את המזוודות והציוד בשמירת חפצים של המלון בו תשהו, לא תהיה כל בעיה וכל מלון יסכים לכך. את המלונות לפני ואחרי הטיול ניתן להזמין דרכנו.

כל כמה זמן יוצא הטיול? - הטיול יוצא בכל יום.

האם האוכל בטיול הוא כשר? – אוכל כשר בתאילנד ניתן למצוא רק בבתי החב"ד השונים הפרוסים במדינה. ניתן לרכוש אוכל כשר מבית חב"ד ביום שלפני הטיול, והחברה תדאג לאסוף עבורכם את האוכל בבוקר שלפני הטיול.

עלות הטיול כוללת

  • איסוף משדה התעופה בצ'אנג מאי ביום ההגעה.
  • איסוף מהמלון בו אתם ישנים לפני הטיול והחזרה למלון לאחר הטיול.
  • ג'יפ מרווח וממוזג במהלך כל הטיול. ארוחות כמפורט למעלה.

עלות הטיול אינה כוללת לינה בלילה שלפני ובלילה שאחרי הטיול. הסעה לשדה התעופה לטיסת ההמשך מצ'אנג מאי ליעד הבא.


תמונות מטיול ג’יפים כוכב הצפון

אטרקציות בקראבי
אטרקציות בצ'אנג מאי
אטרקציות בקופנגן
אטרקציות בפוקט
אטרקציות בבנגקוק
אטרקציות בקופיפי
אטרקציות בהואה-הין
קנצ'נבורי