תמונה ראשית לעמודי מידע לאתר טיול לתאילנד

טיול לתאילנד


טיול לתאילנד - מה לקחת בחשבון?

טיול לתאילנד צריך להיות מתוכנן בצורה הנכונה, על מנת שתוכלו לחוות את מדינה יפה ופראית זו כראוי, ולעבור בין אזורי תאילנד בצורה הנוחה, הקצרה והזולה ביותר. את כל המלונותהאטרקציות והטיולים ניתן לסגור גם במקום אך חבל על הזמן שיתבזבז מהחופש אותו עבדתם כל כך קשה לרכוש ובדרך כלל תמצאו את עצמכם משלמים יותר מאשר בהזמנה מראש. אנו ממליצים בחום לתכן את המסלול המדויק אותו תרצו לבצע במהלך טיולכם לנצל את הידע הרב שאספנו עבורכם באתר זה, ולהתייעץ עימנו מראש בנושא טיסות פנימיות בתאילנד, המעבורות, ואופן ההגעה לכל יעד, בכדי לנצל את הזמן באופן הטוב ביותר ולא “להתברבר” בנסיעות ארוכות והמתנות מיותרות. תוכלו לשלוח הודעה אלינו - אל סגול, לנצל את הידע הרב שלנו, ואם תרצו להעזר באחד מנציגינו על מנת שייעץ לכם וייכוון אתכם מה התכנון הטוב והמתאים ביותר עבורכם.

טיול לתאילנד - משפחה עם ילדים

טיול לתאילנד כמשפחה עם ילדים  קל יותר ונוח יותר, כאשר הכל מתואם ומוזמן מראש. נוח משמעותית להגיע לשדה כאשר את פניכם מקבל נהג עם שלט, אשר ייקח אתכם ברכב ממוזג ונעים למלונכם, מאשר להתרוצץ בשדה החם בחיפוש אחר מונית אשר עם נהגה תאלצו להתמקח על המחיר, ובכלל לא בטוח שהוא בכלל יודע איפה המלון.

טיול לתאילנד - דוי אינטאנון
תמונה של צ'אנג מאי תאילנד - דוי אינטאנון

צ'אנג מאי תאילנד - דוי אינטאנון


טיול לתאילנד - עלויות כרטיסי טיסה

מחירי הטיסות יהיו זולים יותר משמעותית בהזמנה מראש. בתאילנד, שלא כמו בישראל, אין מבצעי הדקה ה99 ומחירי הטיסות עולים ככל שמתקרב מועד הטיסה. גם מחירי המעבורות יהיו זולים יותר בהזמנה מראש ויכללו איסופים מהמלונות.

טיול לתאילנד - כמה עולה

אחת מהשאלות הנפוצות ביותר שנשאלות לפני הטיול לתאילנד היא כמה כסף עולה טיול לתאילנד ועם כמה כסף כדאי להגיע לתאילנד. התשובות הן בד"כ אינן חד משמעיות והסיבה לכך פשוטה וגם די ברורה – המחירים משתנים אצל כל אדם ותלויים במספר משתנים – רמת הלינה, כמות ארוחות, מספר טיסות הפנים, והתקופה בה מגיעים לתאילנד

טיול לתאילנד - מזג אויר

כאשר אתם מתכננים טיול לתאילנד, יש לקחת בחשבון את מזג האויר ביעדים השונים בהם תרצו לבקר.  למשפחות עדיף לבקר במקומות בהם ישנן אטרקציות מקומיות המתאימות גם לימים בהם מזג האויר מעט גשום. למרות הקסם של שמש מחייכת בחופשתכם, גם בימים המעוננים יש יתרונות, קודם כל הילדים לא נשרפים בשמש, נעים וחם. אזור המציע טיולים משפחתיים יעשה את כל ההבדל בין יום גשום, בו יושבים במלון ובין יום גשום, בו נהנים מהטבע בצורה פראית ושונה.

טיול לתאילנד - מחירי מלונות

שיקול נוסף במהלך תכנון טיול לתאילנד הוא מחירי המלונות בכל יעד, המשתנים בהתאם לעונות התיירות. אנו ממליצים לאסוף מראש מידע לגבי המלונות בהם רציתם ללון ולהתייעץ איתנו לגבי מלונות מומלצים בכל יעד אשר יתאימו לתקציב אותו תכננתם להשקיע על לינה.

טיול לתאילנד - קופיפי
תמונה של קופיפי תאילנד - חוף לונג ביץ

חוף לונג ביץ - קופיפי תאילנדקוסמוי
בנגקוק
קראבי
קוטאו
פטאיה
פוקט
ריילי ביץ
קופנגן
קופיפי
צ'אנג מאי
הואה הין
צ'אנג ראי
סגול סוכנות נסיעות בתאילנד

טיול לתאילנד - אז מה עכשיו?

לאחר שבדקתם ותכננתם כמה ימים תרצו לשהות בכל אזור, תוכלו להיכנס יותר לפרטים של איזה אטרקציות תרצו, איזה מלון, רכישת כרטיסי טיסה, קחו בחשבון שאם ברצונכם להגיע למסיבת הפולמון הידועה בקופנגן, (אשר יש לה תאריך שונה בכל חודש.) אז כל נושא המסלול ישתנה שוב ,כדי להתאים לתאריכי המסיבה.  טרם תצאו לטיול לתאילנד אנו ממליצים לברר על חיסונים אותם יש לבצע בכל אזור ולהתייעץ עם רופאיכם בנושא טיפולים מונעים אשר ייתכנו כנדרשים באזורים מסויימים.

סיכום

 

ישנם משתנים רבים המשפיעים על אופן תכנון טיול לתאילנד, מסיבת הפול מון המתקיימת בתאריכים מסוימים, זמינות טיסות ומלונות, חברות תעופה אשר עובדות עם יעדים מסוימים בלבד, חגים מקומיים ובינלאומיים ועוד… טיול לתאילנד המתוכנן כראוי לפי צרכיכם ותקציבכם יהיה מהנה וממצה משמעותית מאשר טיול בו תאלצו לבזבז זמן מיותר בכל מקום בחיפוש אחר מקום לינה נעים, מידע על טיולים מתאימים ורכישת טיסות ומעבורות. אנו מזמינים אתכם לשוטט באתרנו, לאסוף מידע על טיולים מהנים, מלונות מפנקים ומסלולים מומלצים, ליצור עימנו קשר ולקבל הכוונה וייעוץ אישי בכל הקשור לחופשתכם.

שוב, תמיד תוכלו להתיעץ איתנו.
לפרטים נוספים שלחו הודעה לסגול
ארץ המקדשים
תמונת מקדש מרהיב מצופה  בזהב

מקדשים רבים מצופים בזהב


תאילנד-עם-ילדים
כמה-עולה-טיול-בתאילנד
טיול-לתאילנד
ירח-דבש-בתאילנד
מפת-תאילנד
טיול-לתאילנד
סים-בתאילנד
פול-מון-קופנגן
טיסות-פנים