תמונה ראשית לעמודי מידע לאתר טיול לתאילנד

טיסות לתאילנד


טיסות בנלאומיות לתאילנד

החלק הראשון בתכנון הטיול לתאילנד הוא סגירת הטיסות הבינלאומיות מישראל לתאילנד. חברת תעופה ישראלית אחת בלבד מבצעת טיסה ישירה מישראל לתאילנד – חברת אלעל, טיסה שאורכת כ12 שעות. אלו המחפשים לחסוך בהוצאות ומוכנים להתפשר על טיסה עם עצירה או שתי עצירות בדרך, ישנן חברות נסיעות רבות המציעות דילים לתאילנד הכוללים טיסות דרך חברות תעופה זרות. בהזמנת דילים אלו תוכלו לחסוך סכום כסף רב שבו תוכלו  להשתמש עבור דברים אחרים בתאילנד כמו מלונות ואטרקציות.

בהפרש המחיר של טיסה עם עצירה או יותר מאשר טיסה ישירה אתם יכולים לחסוך כמה מאות שקלים ולעיתים אף יותר מ1000 שקל.

מתי לטוס לתאילנד

בעונות המתויירות פחות של תאילנד, כלומר בחודשים בהם תאילנד יחסית מתרוקנת מתיירים (מאי עד אוקטובר), חברות תעופה רבות וביניהם גם אל על מציעים דילים לתאילנד הכוללים טיסה הלוך חזור לתאילנד, במחירים הנמוכים משמעותית מהמחירים המוצעים על ידה בשאר חודשי השנה.


מניסיוננו, הטיסות שאינן ישירות וכוללות עצירה אחת או שניים הן אופציה מצויינת שמוזילה את המחיר ושווה את העצירה, אלא אם כן העצירות הן ארוכות ומייאשות בשדה התעופה, על טיסות אלו פחות נמליץ.

טיסה לתאילנד עם טיסות פנים באותו כרטיס

ניתן למצוא בסוכנויות טיולים רבות דילים לטיסות פנים בתוך תאילנד. כלומר במחיר קבוע מראש, תוכלו לסגור גם את הטיסה מישראל לתאילנד וחזרה לישראל וגם את הטיסות שבתוך תאילנד, מאי לאי או מהצפון לאיים ולבנגקוק. אם כי על דילים של טיסות פנים אנו פחות ממליצים, משום שברוב המקרים הזמנת טיסות הפנים באופן עצמאי באתר חברת התעופה תהיה זולה יותר מאשר הזמנה בדיל דרך סוכנות הטיולים.


אז מה לעשות?

אנו ממליצים לכם את הטיסות הבינלאומיות לסגור באחת מסוכנויות הטיולים שבארץ ולגבי טיסות הפנים להתייעץ איתנו. בד"כ הזמנת טיסות פנים דרכנו תהיה זולה יותר מאשר הזמנת הטיסות בדיל במחיר קבוע מראש, מלבד זאת אנו בסגול מנוסים ובעלי ידע רב על תאילנד וניתן לכם את כל המידע הנדרש על טיסות הפנים ונעזור לכם לתכנן את הטיסות בשעות המתאימות ובחברות התעופה הטובות והזולות ביותר.

לפרטים נוספים שלחו הודעה לסגול

תאילנד-עם-ילדים
כמה-עולה-טיול-בתאילנד
טיול-לתאילנד
ירח-דבש-בתאילנד
מפת-תאילנד
טיול-לתאילנד
סים-בתאילנד
פול-מון-קופנגן
טיסות-פנים