תמונה ראשית לעמודי מידע לאתר טיול לתאילנד

פנטסי - FANTASEA

פנטסי זוכה פרס האטרקציה הטובה ביותר בפרסי התיירות של תאילנד.

הפנטסי עשה את הפרימיירה שלו ב20 בדצמבר 1998 ומאז נחשב למופע הערב הטוב ביותר בתאילנד. יוצרי הספארי וורלד ליד בנגקוק הקימו את מרכז חיי הלילה והשעשועים שבאי פוקט, המיועד לכל אחד מבני המשפחה. הפנטסי אגדת ים, קומפלקס ענק בחוף קמאלה (כתשעה קילומטרים מחוף פטונג) בנוי על שטח של כ100 דונם ובתוכו כפר אירועים, קרנבלים, משחקים ומרכז קניות בו מזכרות ועבודות יד ממיטב המסורת והתרבות התאילנדית. במתחם מסעדות, מזנונים, ודוכני מזון בהם מבחר מאכלים מהמטבח התאילנדי, המטבח הסיני, המטבח ההודי, והבין לאומי. כל מה שראית בדוכני הרחוב ולא העזת לטעום יופיע כאן ברמה גבוהה ונקייה!

מה במופע?

במופע עצמו, ריקודים תאילנדים מסורתיים, אקרובטיקה בגובה מספר קומות, אפקטים של אור וקול, פילים, מופעי לייזר ומאות רקדנים מסוכרנים. מופע הפנטסי שבפוקט מביא לידי ביטוי את הקסם והמיסתורין התאילנדי, במהלך המופע הצופים נחשפים לחוויה מתקיפת חושים.

מופע פנטסי מתקיים כל יום מלבד ימי חמישי, המופע מתחיל בשעה 21:00, איסוף מהמלון בשעה 19:00 או 18:00 למזמינים הופעה וארוחת ערב.

מופע פנטסי הבמה המרכזית

נתונים מעניינים:

  • גודלה של הבמה המרכזית - 37 מטרים, שתי במות צדדיות ברוחב של 24 מטרים אחת הופכות את הבמה של הפנטסי לבמה בגדולה ביותר בכל תאילנד.
  • מעל ל 400 רקדנים ואנשי צוות פועלים כל ערב במופע נתון, מעבר לכך 44 פילים, 3 נמרים, 40 עזים, 40 תרנגולות ומעל 400 יונים משתתפים כל יום במופע.
  • האולם מכיל 9000 מקומות ישיבה.
  • במתחם 999 פסלים שונים של פילים.
  • בניית המתחם ארכה מעל ל500 ימים.
  • שטח האולם כ20 דונם וגובהו 44 מטר.

תמונות ממופע פנטסי

אטרקציות בקראבי
אטרקציות בצ'אנג מאי
אטרקציות בקופנגן
אטרקציות בפוקט
אטרקציות בבנגקוק
אטרקציות בקופיפי
אטרקציות בהואה-הין
קנצ'נבורי