תמונה ראשית לעמודי מידע לאתר טיול לתאילנד

מי אנחנו


סגול - סוכנות נסיעות בתאילנד


סוכנות נסיעות ישראלית לישראלים בשפה העברית שמשתדלת לתת את השירות הטוב ביותר במחירים הוגנים.

סוכנות סגול ממוקמת בתחילת הרחוב הראשי של פאטונג, מול מלון ביי-שור, חוף פטונג, פוקט, תאילנד

צוות סגול 

אנחנו, צוות סגול, הגענו בפעם הראשונה לפוקט בשנת 2006  אחריי הקפת עולם של 10 שנים על סירת מפרש. לאחר שנתיים בתאילנד, שחיינו את המקום, והכרנו אותו החלטנו לפתוח את סגול, סוכנות נסיעות משפחתית שבאה לתת מידע מנקודת מבט של טיילים. במהלך עשרת השנים בהם טילנו בעולם במעל לארבעים מדינות למדנו להכיר כל מקום ומקום ומה יש לו להציע. אנחנו מתמחים בתאילנד, החל בצפון המדהים, פאטייה, קו-סמואי וקופנגן, באזור פוקט והאיים בסביבה, החוכמה היא להתאים כל טיול אליך, בין אם אתם זוג מבוגר שרוצה להתפנק ומחפש להתפנק, משפחה או חברה צעירים שרוצים את הצד הזול יותר. כל שאלה בכל נושא שהוא תענה בשמחה, אנחנו בסגול מאמינים שהפרסום הכי טוב זה לקוח מרוצה.


הנסיון שלנו לשרותך

במהלך השנים צברנו שם טוב בין כל אלפי המטיילים שעברו בפוקט או שהזמינו את חופשתם דרך הטלפון או אינטרנט. אנו מנסים להבין את רצונות הלקוח ולהתאים לו את הטיול המתאים ביותר עבורו. הנסיון שלנו מהשטח, ההבנה שלנו במדינה נפלאה זו והנוכחות שלנו בתאילנד יכולה לשדרג את הטיול שלכם בתאילנד ללא תוספת כספית ולעיתים רבות בהוזלה כספית ניכרת

אז מי באמת אנחנו?

"שבע שנים הם לא הצליחו לעשות קוטג' ישראלית אמיתית. עשו מוצרלה, גבינת קש, בולגרית - קוטג' לא יצא. ואז, יום אחד לפני שלושה חודשים, קרה הנס ויצאה להם קוטג'. סוף כל סוף הצליחו יריב ואיריס קניגר לסגור מעגל של ישראליות גאה בלב ים: דגל כחול לבן מתנופף ברוח וקוטג' על פרוסה של לחם.

להאזין לרחש הגלים, זו לא היתה הסיבה שהביאה את איריס (42) ויריב (43) ביולי 97' להיפרד בטריקת דלת מהיבשה ולרדת לים. במיוחד לאור העובדה שהם לא שירתו בשייטת ולא נולדו למשפחת האלפיון העליון. לפני שמונה שנים, באוקטובר 96', ברגע אחד של בדיחות הדעת, פשוט היתה להם הארה."

מתוך כתבה עיתון "הארץ" 2004 כתבה אביבה לורי...

מי אנחנו

תאילנד-עם-ילדים
כמה-עולה-טיול-בתאילנד
טיול-לתאילנד
ירח-דבש-בתאילנד
מפת-תאילנד
טיול-לתאילנד
סים-בתאילנד
פול-מון-קופנגן
טיסות-פנים