תמונה ראשית לעמודי מידע לאתר טיול לתאילנד

מלונות בקופיפי


קופיפי תאילנד

האי קופיפי שבתאילנד קטן ומבודד. ההגעה לאי מתבצעת במעבורת בלבד ועל האי מספר מצומצם של מלונות. רמתם הכללית של המלונות נמוכה יותר מאשר בשאר אזוריה של תאילנד ולכן התאמת המלון ואזור הלינה חשובים למהלך חופשתכם.

ממה להיזהר בבחירת מלון בקופיפי

את המלון בקופיפי חשוב לבחור היטב ולא לקפוץ על המציאה הראשונה אותה מוצאים באינטרנט. חלק מהמלונות אינם באזור הכפר וכך יוצא שהגישה למלונות אילו מוגבלת לשייט על לונג-טייל או ספיד בואט אשר בשעות החשיכה נחשב ללא מומלץ ולא בטיחותי. מלונות מבודדים אלו יהיו נעימים לאלו מכם המחפשים לנוח ולהיות מבודדים למדי לכמה לילות אך במידה וחיפשתם ללון בקירבת הכפר, המסעדות והאטרקציות המקומיות באי, אנו ממליתים ללון באחד מהמלונות באזור הכפר או במרחק הליכה סביר ממנו. אומנם האיטרנט מציע מגוון רחב של מלונות המציגים תמונה יפה ונעימה של המציאות, אך מרבית המלונות המוצעים בקופיפיבאינטרנט אינם אלא סטהאווסים פשוטים בלבד. אנו בסגול נוכל למיין עבורך את המלון המתאים לרצונותך ותקציבך ולברור את האפשרות המתאימה ביותר בהתאם לתקציבכם. יתרון נוסף בהזמנה דרך סגול הוא מערכת שיתוף הפעולה בין סגול לבין אתר האנטרנט הגדול ביותר למכירת מלונות בתאילנד – אגודה, כך נוכל לתת לך את המחיר הטוב ביותר.


מלונות-בקופיפי-וילה-ריזורט
קופיפי – אנדמן ביץ ריזורט
קופיפי – בניאן וילה
קופיפי פיפי איילנד ויליג’ ביץ’ ריזורט
קופיפי – פיפי הוטל
קופיפי – פיפי פאלם טרי
קופיפי – קסיטה
קופיפי איילנד קבנה

אז מה כן?

אנו מזמינים אתכם לעיין ברשימת המלונות המומלצים על ידינו בקופיפי, להתרשם מכל מלון ולהעזור לכם להחליט איזה מביניהם יהיה הטוב והמתאים ביותר עבורכם. מידע נוסף תוכלו למצוא בדף מידע למטייל בקופיפי. מעוניינים במלון אחר אשר אינו מופיע ברשימת המלונות המומלצים שלנו? מלאו את תיבת צור קשר בסוף העמוד ונחזור אליכם במהירה עם הצעת מחיר למלון שעניין אתכם ואלטרנטיבות נוספות שיתאימו לחופשתכם באי.

מלונות מומלצים בקופיפי

רשימת מלונות מומלצים בקופיפי. מידע נוסף תוכלו למצוא בדף מידע למטייל בקופיפי. מעוניינים במלון אחר?
מלאו את תיבת צור קשר בסוף העמוד ונחזור אליכם במהירה

בתי מלון בקופיפי

בקופיפי תאילנד, מספר מצומצם של מלונות, הרמה הכללית של המלונות נמוכה יותר ולכן כדאי לבחור טוב ולא לקפוץ על המציאה הראשונה. חלק מהמלונות אינם באזור הכפר, וכך יוצא שמלון שהוזמן באינטרנט ממוקם בצידו השני של האי. הגישה למלונות אילו מוגבלת והיא רק דרך שייט על לונג-טייל או ספיד בואט. אשר בשעות החשיכה אין דרך לצאת או להגיע למלון!. אנו בסגול נוכל למיין עבורך את המלון המתאים לרצונותך ותקציבך. ולברור את ה"דייל" הטוב ביותר. יתרון נוסף בהזמנה דרך סגול הוא מערכת שיתוף הפעולה בין סגול לבין אתר האנטרנט הגדול ביותר למכירת מלונות בתאילנד - אגודה, כך נוכל לתת לך מחיר טוב יותר, לנצל את מלאי החדרים של אגודה בזמני תפוסה מלאה והכי חשוב ללא תוספת מחיר ולעיתים זול יותר.

 

מלונות בריילי ביץ
מלונות בקופיפי
מלונות בפוקט
מלונות בבנגקוק
מלונות בצ׳אנג מאי
מלונות בקופנגן
מלונות בקוסמוי

קוסמוי
בנגקוק
קראבי
קוטאו
פטאיה
פוקט
ריילי ביץ
קופנגן
קופיפי
צ'אנג מאי
הואה הין
צ'אנג ראי
סגול סוכנות נסיעות בתאילנד