תמונה ראשית לעמודי מידע לאתר טיול לתאילנד

מלונות בקופנגן


קופנגן

למרות שהאי קופנגן תאילנד אינו אחד האיים הגדולים בתאילנד, האי קופנגן הוא אחד מהאיים התיירותיים ביותר בתאילנד בשל מסיבות הירח המלא (פול מון), מסיבות חצי הירח (הלף מון) ומסיבות הירח השחור (בלק מון) המתקיימות בחוף הדרין שבאי במהלך החודש.

פול מון בקופנגן

פעם בחודש, במהלך 5-7 ימים בתקופת הירח המלא, המלונות בחוף הדרין מתמלאים מראש. מסיבות אלה הופכות את הזמנת הלינה מראש באי לחשובה ביותר. רוב חודשי השנה מומלץ להזמין את הלינה בקופנגאן לתקופת המסיבות מראש שכן המלונות מתמלאים במהרה בתקופות אלה. בהזמנת המלונות באי קופנגן יש לקחת בחשבון שמרבית המלונות המכובדים באי מחייבים שהיית מינימום של 5-7 לילות במהלך תקופת מסיבת הפול מון, מה שבוודאי ישפיע על תקופת הזמן אותה תכננתם לשהות באי ועל תכנון מסלול חופשתכם.


מלון-אליסיה-וילה-קופנגן
מלון-נפטונס-וילה-קופנגן
מלון-רין-ביץ׳-קופנגן
מלונות בקופנגן פליטה
קופנגן -מלון-סנטיאה
קופנגן -מלון-צאנטרמס-
קופנגן-ביישור
קופנגן-קוקוהט
מלונות בריילי ביץ
מלונות בקופיפי
מלונות בפוקט
מלונות בבנגקוק
מלונות בצ׳אנג מאי
מלונות בקופנגן
מלונות בקוסמוי

קופנגן השקטה

כאשר האי אינו מארח מסיבות לכבוד הירח, הוא נעים ושקט למדי. תוכלו למצוא באי חופים קטנים ומבודדים, נקודות תצפית מרהיבות ובארים קטנים ונעימים. באופן כללי האי שקט למדי כשלא מדובר בתקופת המסיבות אך גם במידה ורציתם להנות מצידו השקט של האי תצטרכו לתכנן את חופשתכם בהתאם למסיבות המתקיימות בו.

אנו מזמינים אתכם להתרשם מדף המלנות המוצעים באי וליצור איתנו קשר, דרך טופס יצירת קשר למטה בדף זה, או דרך מייל ישיר לכתובת המייל שלנו, sagoltravel@gmail.com, בכדי לברר מידע על מועדי המסיבות, לקבל אינפורמציה על החופים באי, להתייעץ עימנו להחליט על התקופה המתאימה ביותר לחופשתכם ועל המלון המתאים ביותר עבורכם.


קוסמוי
בנגקוק
קראבי
קוטאו
פטאיה
פוקט
ריילי ביץ
קופנגן
קופיפי
צ'אנג מאי
הואה הין
צ'אנג ראי
סגול סוכנות נסיעות בתאילנד