תמונה ראשית לעמודי מידע לאתר טיול לתאילנד

סקס בתאילנד


סקס בתאילנד – מידע כללי 

תאילנד היא המדינה המתויירת ביותר ביבשת אסיה, יותר מ25 מיליון תיירים מגיעים לתאילנד מדיי שנה. הסיבות ההופכות את תאילנד למדינה האהובה ביותר באסיה ואחת המדינות המתויירות בעולם הן רבות ומגוונות: החופים הלבנים, הנופים הקסומים, השקט והשלווה שהמדינה הזו מעניקה אחרי שמגיעים ממדינה לחוצה כמו ישראל, הג'ונגלים הפראיים, המים הצלולים, האיים הבתוליים והשקטים לצד האיים המתויירים המציעים מסיבות גדולות ומטורפות וכמובן המקומיים הנחמדים והחייכניים. כל זאת ועוד העניקו לתאילנד את התואר הבלתי מעורער כמדינה האהובה ביותר באסיה.

סיבה נוספת ובכלל לא מוסתרת לכמות התיירות הגדולה בתאילנד היא תיירות המין המשגשגת במדינה. יותר מ70% מהגברים המגיעים לתאילנד מגיעים למטרת תיירות המין, בנוסף רבים מהמגיעים לתאילנד על מנת לטייל לא יוותרו על האטרקציות המיניות שהמדינה מציעה. תיירות המין בתאילנד היא ענף המגלגל כסף רב, לפי ההערכות תיירות המין מעניקה יותר מ100 מיליון דולר בכל שנה לקופות המדינה. ישנם 4 מוקדים עיקריים אליהם מגיעים התיירים החושקים בתיירות המין הענפה של המדינה: בנגקוק, פטאייה, פוקט וקוסמוי.

ריקוד על עמוד בבר
תמונת נשים עובדות בתאילנד, ריקוד על עמוד בבר

תמונה של נשים עובדות בתאילנד, ריקוד על עמוד בבר


סקס בתאילנד – מידע נוסף

את כמות הנשים העוסקות בזנות בתאילנד קשה להעריך, בין היתר בגלל הקשרים הסבוכים של מנהלי תעשיות המין לשוטרים ולפולטיקאים. ההערכה היא כמדובר בכ-2 מיליון נשים, מתוך כ80 מיליון תושבים במדינה, מתוכן לפחות 35,000 נשים צעירות מתחת לגיל 15. עוד סטטיסטיקה עצובה לגבי תעשיית המין בתאילנד – ישנה הערכה היא כמחצית מהנשים העוסקות בתעשייה זו נושאות את נגיף הHIV האחראי למחלת האיידס. אך בניגוד למה שחושבים, לא רק תיירים משתמשים בשירותי המין של הנשים התאילנדיות, בתרבות התאילנדית נתפס הסקס כבילוי גברי מקובל, לפי מחקר שנעשה ע"י משרד הבריאות התאילנדי, יותר מ75% מהגברים הולכים באופן קבוע לזונות, ו47% מהם חוו את יחסי המין הראשונים שלהם עם זונה.

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותכם

סקס בתאילנד
תמונת בר עם נשים עובדות בתאילנד

בר עם נשים עובדות בתאילנד


סקס בתאילנד – עובדות שאולי יפתיעו אתכם/ן

למרות היותה של מדינת תאילנד כאחת מהגדולות ביותר בתחום תיירות המין, המחשבה שתאילנד היא "בית זונות אחד גדול" היא אינה נכונה. ההיפך הוא הנכון, תאילנד היא מדינה שרוב אזרחיה הם בודהיסטים, שמרנות דתית וכבוד הם ערכים בסיסיים בדתם ותרבותם. לדוגמא, בכל בר ובכל מועדון ישנו "מזבח" קטן עם פסלי בודהה, כשכל תאילנדית שתיכנס למועדון תעצור מול המזבח לתפילה קצרה. החברה התאילנדית איננה מתירנית, לבוש שאינו צנוע נתפס בעין לא טובה בעיניי התאילנדים, התערטלות בציבור עם בן הזוג הוא דבר שלא תפגשו בו בתאילנד, העלאת תמונות חושפניות לאתרי הכרויות או לרשתות חברתיות ימחקו במהרה וחשבונה של התאילנדית אף ימחק אחרי מספר שעות.

העובדה שאולי מפתיעה יותר מכולן – זנות בתאילנד איננה חוקית!

כן, בדיוק כך, חל איסור על התעסקות במקצוע זה, ישנם עונשים כבדים על סרסרות ובטח ובטח על סחר בקטינים.

 

חיי לילה בתאילנד
תמונת נוף לילי של מרכז תיירות סקס בתאילנד

נוף לילי של מרכז תיירות סקס בתאילנד, אורות הניאון מזמינים מכל כיוון.


קוסמוי
בנגקוק
קראבי
קוטאו
פטאיה
פוקט
ריילי ביץ
קופנגן
קופיפי
צ'אנג מאי
הואה הין
צ'אנג ראי
סגול סוכנות נסיעות בתאילנד

סקס בתאילנד – אזהרות ודגשים

להלן מספר נקודות חשובות אותם תצטרכו לזכור ולשנן בביקורכם בתאילנד –

  • הנשים התאילנדיות כמו כל אישה, רוצה ומעריכה גברים המכבדים אותן, דיבור בטון גבוה או שיחות על סקס בלבד נתפסות בעיניהן כחוצפה. כמו כן, ניסיון להתערטלות עם תאילנדית בציבור (אפילו ליד חברותיהן) אינן מכבדות אותן.
  • רוב רובן של הנשים העוסקות בזנות בתאילנד אינן רוצות את הכסף שלכם, הן צריכות את הכסף שלכם! בניגוד למערב, לנשות תאילנד אין תמיד אפשרויות בחירה, הן בוחרות לעבוד בזה מכיוון שהן יכולות להרוויח בעבודות אלו סכומים גבוהים משמעותית מהעבודות בחוץ ובכך להעניק ביטחון כלכלי למשפחתן.
  • נשים המוכנות ללכת בתשלום עם גברים עבור מין למשך הלילה קיימות בכל הגילאים ובכל העבודות, לא רק נשים העובדות בבתי הבושת יסכימו ללכת עם גבר בתשלום. אתם תמצאו אותן במועדונים, בברים, בחנויות מסאג'.
  • גם הליידי בויז הידועים לשמצה בתאילנד (גברים שעברו ניתוח לשינוי מין לנשים) עוסקים בזנות, ותיירים רבים בוחרים לחוות חוויות מיניות עם ליידיבויז בתאילנד.
  • הנשים התאילנדיות אינן מעניקות לגבר רק מין, הן מעניקות חיבה כנה ואמיתית, חיוכים בלי סוף, כיף, חיבוקים, ודיבורי הערצה.

נכון, ברוב הגדול של המקרים כל הדברים הללו אינם אמיתיים, ועדיין יש המכריזים על הנשים התאילנדיות כפלרטטניות הטובות בעולם, כמעט כל אחד יאמין לחיוכים והצחוק היוצא מהן.

סקס בתאילנד - סיכום

למרות אהבתן לכסף, כל תאילנדית מחפשת אהבה אמיתית, כל תאילנדית רוצה גבר שיכבד אותה ויהנה איתה. רובן הגדול של הנשים שיצאו ממעגל הזנות בזכות גבר מהמערב הוא בגלל שהגבר העניק להן ביטחון כלכלי מספק, כך שהן לא יצטרכו לעבוד יותר בעבודתן הקודמת. למרות זאת, ישנם עשרות ואף מאות סיפורים על נשים תאילנדיות שהתאהבו בגבר מערבי, לא עשיר ולא יפה מדיי, אך מכבד ומהנה, מה שקשה להן מאוד למצוא ברוב הגברים המערביים שפגשו ובטח בגברים התאילנדים.

ישמח אתכם לשמוע שבעיניי רוב התאילנדיות הגברים הישראלים נתפסים כג'נטלמנים ובחורים שנותנים להן כבוד, כגבר המגיע לתאילנד ומחפש בין היתר להנות עם תאילנדיות אין לכם הרבה מה לעשות מעבר להשאיר את הדעה על הגברים הישראלים כפי שהיא.

הסקס בתאילנד

לפרטים נוספים שלחו הודעה לסגול

תאילנד-עם-ילדים
כמה-עולה-טיול-בתאילנד
טיול-לתאילנד
ירח-דבש-בתאילנד
מפת-תאילנד
טיול-לתאילנד
סים-בתאילנד
פול-מון-קופנגן
טיסות-פנים