תמונה ראשית לעמודי מידע לאתר טיול לתאילנד

עבודה בחו״ל בתאילנד


עבודה בתאילנד

כאשר חושבים על תאילנד, יש להניח כי הדבר הראשון שעולה בראש זה חופשה חלומית. ביקור בתאילנד מאפשר ליהנות מחופשה נפלאה. צעירים רבים המגיעים לתאילנד לאחר שירותם הצבאי ומעוניינים לטייל במקום מחפשים עבודה על מנת להאריך את השהות שלהם במקום.
השאלה המרכזית היא כיצד עבודה בחו"ל במקום כמו תאילנד שונה מעבודה במקום אחר?
באילו עבודות ניתן לעבוד
אמנם צירוף המילים עבודה בחו"ל ותאילנד נשמע משונה מאד, אבל צעירים המגיעים למקום מגלים כי ישנן לא מעט עבודות במקום המאפשרות להם לחסוך כסף להמשך הטיול.

אילו עבודות ניתן למצוא?

אבטחה: צעירים רבים אחרי השירות הצבאי יכולים לעבוד במגוון עבודות בתחום אבטחה ובטחון. עבור אותם צעירים שזה עתה סיימו את שירותם הצבאי מדובר בעבודה אידיאלית המהווה את המשך השירות הצבאי.
מדריכי צלילה: אם הזכרנו את עבודות הבטחון, הרי עבודה כמדריכי צלילה נחשבת לעבודה שונה לחלוטין. עבור מי שמחובר לים, מדובר בעבודה המאפשרת לשלב תחביב.
מורים לאנגלית: תחום נוסף בו יש ביקוש זה מורים לאנגלית. היות והמקומיים אינם מפגינים שליטה בשפה, הרי יש ביקוש רב למורים.

 


קוסמוי
בנגקוק
קראבי
קוטאו
פטאיה
פוקט
ריילי ביץ
קופנגן
קופיפי
צ'אנג מאי
הואה הין
צ'אנג ראי
סגול סוכנות נסיעות בתאילנד

מהי העבודה הרווחית ביותר

אם עד עכשיו הזכרנו סוגים שונים של עבודות בתאילנד, הרי בבואנו להזכיר עבודה בחו"ל אי אפשר לא להזכיר את העבודה הרווחית ביותר- עבודת מכירות. לצד החופים המרהיבים ניתן למצוא בתאילנד קניונים רבים ותיירים המחפשים מה לקנות.
משרת המכירות היא המשרה המבוקשת ביותר בשל העובדה כי מדובר בעיר פופולרית במיוחד. בניגוד למקומות אחרים בחו"ל, תחום המכירות בתאילנד נחשב לפופולרי במיוחד ואינו עומד בפני שחיקה. מה ניתן למכור? בקניונים השונים ניתן למכור דברים שונים החל מצעצועים ועד למוצרי ים המלח.

עבודה בחו"ל ושמירה על החוק

במידה והנכם מעוניינים לעבוד בתאילנד, הרי יש חשיבות רבה לשמור על החוק ולחפש אחר עבודה בחו"ל בהתאם לחוק. שלטונות ההגירה בתאילנד אינם רואים בעין יפה צעירים אשר מנסים להשיג עבודה בדרכים לא חוקיות. מכאן, יש חשיבות רבה לחפש אחר חברה המציעה עבודה בתנאים מסודרים ובהתאם לחוק. עבודה בחברה מקצועית ובעלת שם חיובי תאפשר לכם ליהנות מעבודה במקומות מסודרים וגם מתנאים טובים כגון מימון כרטיס טיסה והסדר מגורים. שימו לב כי בחירה בחברה לא מקצועית עשויה לסבך אתכם ולהרחיק אתכם מהתוכנית המקורית.
לשאלה כיצד ניתן למצוא חברה מקצועית ואמינה, התשובה היא עריכה של תחקיר מקיף. עריכה של תחקיר מקיף ובחינת החברות השונות תסייע לכם לבחור את החברה הטובה ביותר. לשאלה היכן ניתן להתחיל את החיפוש אחר החברה התשובה היא באינטרנט.
כיום לכל חברה יש אתר אינטרנט ובו ניתן למצוא את כל הפרטים החשובים. כמו כן ניתן לחפש בפורומים שונים אחר המלצות על חברה איכותית, כזו שתהפוך את השהייה שלכם בתאילנד לנעימה יותר.

המאמר באדיבות אמדור עבודה בחו״ל


תאילנד-עם-ילדים
כמה-עולה-טיול-בתאילנד
טיול-לתאילנד
ירח-דבש-בתאילנד
מפת-תאילנד
טיול-לתאילנד
סים-בתאילנד
פול-מון-קופנגן
טיסות-פנים