תמונה ראשית לעמודי מידע לאתר טיול לתאילנד

שגרירות תאילנד


שגרירות תאילנד בישראל

תאילנד היא אחד היעדים האהובים ביותר על התייר הישראלי והסיבות לכך רבות ומגוונות. חופים עם חולות לבנים ומסאג'יסטיות על החוף, יערות טרופיים יפיפיים, מסיבות עד אור הבוקר, מקומיים נחמדים. כל זאת ועוד מביאים עשרות אלפי ישראלים בכל שנה לתאילנד – צעירים, משפחות עם ילדים וזוגות בירח דבש. אך עם זאת, יש לדעת מספר דברים לגבי אישור שהייה בתאילנד וכמה זמן אפשר להישאר במדינה הקסומה.

שהייה בתאילנד עד 30 יום

בעת ההגעה לתאילנד מישראל, התייר הישראלי מקבל חותמת בשדה התעופה בתאילנד המאשרת לו שהייה בתאילנד עד 30 יום. אישור השהייה עד 30 ימים הינו עבור כל ישראלי בכל גיל, וללא כל תשלום. עוד לפני הנחיתה בשדה התעופה בתאילנד מקבל כל נוסע במטוס את הטפסים הנדרשים למילוי על מנת לקבל את הויזה.
מילוי הטופס הוא קל ופשוט ונמשך לא יותר ממספר דקות בודדות, וכמובן שצוות המטוס והנוסעים האחרים ישמחו לעזור לכם למלא את הטופס. בין הפרטים אותם תצטרכו למלא יהיו שמותכם כפי שמופיע בדרכון, מספר הדרכון וסיבת ההגעה לתאילנד (חופשה,עסקים וכו'). בביקורת הדרכונים בשדה התעופה בתאילנד עליכם להציג את הדרכון יחד עם הטופס שמילאתם ושם תקבלו חותמת בדרכון המאשרת לכם לשהות בתאילנד עד 30 ימים.
במקרה שלא יחלקו טופס זה במטוס, אין בעיה, בשדה התעופה תוכלו לקבל את הטופס.
במידה ואתם מגיעים לתאילנד דרך מעבר גבול יבשתי/ימי ולא דרך טיסה – מקבלים ויזה ל15 ימים, ללא כל תשלום.

*על כל יום שהיה מעבר לתקופת הויזה משלמים קנס של 500 בהט.

 

שהייה בתאילנד מעל ל30 יום

לאלה מכם שיודעים מראש שהם מתכוונים להישאר יותר מ30 יום בתאילנד, עליכם לגשת לשגרירות תאילנד בישראל הממוקמת בהרצליה. עליכם להביא איתכם לשגרירות צילום דרכון, 2 תמונות פספורט וכ80 ₪. בשגרירות תבקשו לקבל ויזה ל60 יום בתאילנד, ותקבלו מהנציג בשגרירות טופס למילוי פרטים. עם סיום מילוי הטופס יש להגיש את הטופס לנציג יחס עם צילום הדרכון תמונות הפספורט ו80 ₪ וביום שלאחר מכן תצטרכו להגיע לשגרירות שוב על מנת לקחת את הויזה.
לאלה מכם שהגיעו לתאילנד ללא ויזה מראש ליותר מ30 יום, ניתן להאריך את השהות בתאילנד באחד ממשרדי ההגירה שברחבי תאילנד.
יש להגיע למשרדי הגירה (הממוקמים אגב כמעט בכל עיר גדולה וכל אי גדול – כגון פוקט וקוסמוי) יחד עם צילום דרכון ו2 תמונות פספורט.
במשרד ההגירה תתבקשו למלא את הטופס המתאים להארכת השהות, ובעלות של 1900 בהט תקבלו ישירות במקום חותמת התאפשר לכם לשהות 7 יום נוספים בתאילנד.

ויזה עם מספר כניסות

ויזה זו מתאימה בעיקר למטיילים שמתכוונים לעשות טיול ארוך במזרח, עם מעברים ממדינה למדינה, או לחילופין רוצים לגור לתאילנד למספר חודשים ארוכים. ויזה עם מספר כניסות יש לרכוש דרך שגרירות תאילנד בישראל בלבד. ויזת תייר מרובת כניסות לתקופה של 6 חודשים. כל שהייה מוגבלת לחודשיים מכסימום. מחיר הויזה 750 ש״ח בהט. ניתן להגיש בקשה עבורה בשגרירות תאילנד במדינות השונות כולל ישראל. מה להביא לשגרירות:


 

  • דרכון בתוקף ל6 חודשים
  • אישור תושבות קבע בישראל
  • אישור בנק על יתרת זכות של 25,000 ש״ח
  • מכתב ערבות ממעסיק
  • כרטיס טיסה והזמנת מלון

כאשר תחזרו שוב לתאילנד, שוב תוכלו להישאר 60 ימים ותוכלו להאריך ב30 ימים נוספים, כלומר בדיוק אותם תהליכים. בסה"כ תוכלו לשהות בתאילנד מקסימום 270 ימים – 90 יום X שלושה פעמים.

הגעה לתאילנד ללא ויזה :

*בהגעה דרך טיסה – בנמל התעופה תקבלו ויזה עד 30 יום.
*בהגעה דרך היבשה/ים – תקבלו ויזה עד 15 יום.
*הארכת ויזה במשרדי ההגירה בתאילנד למשך שבעה ימים - מחיר 1900 באט .

ויזה עם כניסה אחת ויותר:

* בהגעה דרך טיסה – תקבלו אישור שהייה לחודשיים.
* בהגעה דרך גבול יבשתי – תקבלו אישור שהייה לחודשיים.
* הארכת ויזה במשרדי ההגירה בתאילנד למשך 30 יום – 1900 בהט.

שגרירות תאילנד בישראל

כתובת: רחוב משכית 3 (קומה 2), הרצליה פיתוח 46120, ת.ד. 2125
טלפון: 09-9548412 או 09-9548413.
פקס: 09-9548417
דוא"ל: thaisr@netvision.net.il

ימי פעילות משרד כללי: שני-חמישי 9:00-12:00 ו-13:00-17:00.
יום שישי 9:00-12:00.
ימי פעילות משרד לענייני ויזה: שני-שישי 9:00-11:30.


קוסמוי
בנגקוק
קראבי
קוטאו
פטאיה
פוקט
ריילי ביץ
קופנגן
קופיפי
צ'אנג מאי
הואה הין
צ'אנג ראי
סגול סוכנות נסיעות בתאילנד