תמונה ראשית לעמודי מידע לאתר טיול לתאילנד

תאילנד באפריל


טיול לתאילנד בחודש אפריל

טיול לתאילנד בחודש אפריל לתאילנד נחשב פופולארי מאוד בקרב תיירים בכלל ובקרב תיירים ישראלים בפרט. הנופשים בתאילנד בחודש אפריל יהנו משקט יחסי אחרי שהמוני התיירים שביקרו בתאילנד בחודשים דצמבר - מרץ חזרו לבתיהם.

מחירי מלונות באפריל

אמנם מבחינה תיירותית חודש אפריל אינו חזק כמו חודשי השיא דצמבר וינואר, אך גם אינו כמו ספטמבר-אוקטובר המאופיינים בתיירות דלה יחסית לשאר חודשי השנה. המשמעות היא שהחל מחודש אפריל ניתן להבחין בירידת מחירים במלונות וגסטהאוסים במדינה, ובמקרים רבים ההתמקחות מול המוכרים התאילנדים הופכת פשוטה הרבה יותר בחודש אפריל.

מאמרים נוספים בנושא מזג אויר

 

קוסמוי
בנגקוק
קראבי
קוטאו
פטאיה
פוקט
ריילי ביץ
קופנגן
קופיפי
צ'אנג מאי
הואה הין
צ'אנג ראי
סגול סוכנות נסיעות בתאילנד

מזג אויר בתאילנד - אפריל

חודש אפריל מתאפיין גם במזג אוויר חם ולח מאוד יחסית לחודשי השנה. למעשה חודש אפריל זהו החודש החם ביותר בתאילנד, כלומר – טמפרטורות גבוהות, לחות גבוהה, ומעט מאוד גשמים. חשוב להבין מספר דברים לגבי מזג האוויר בתאילנד, ראשית אין לקחת את מזג האוויר בתאילנד כמדע מדויק ובמקרים רבים יתכן כי התחזית תראה יום גשום ויהיה שמש ולהיפך. דבר נוסף, מכיוון שתאילנד מדינה מאוד גדולה מזג האוויר וכמות הגשמים משתנה מאזור לאזור במדינה. אך אל תתנו למזג האוויר החם באפריל לבטל או לדחות את הטיול שלכם,

סונגקראן - חג המים

12-15 באפריל מתקיים גם היום הכי שמח והכי רטוב בשנה אצל התאילנדים – ראש השנה התאילנדי! הנקרא גם "חג המים". זהו יום חגיגי ושמח מאוד בתאילנד, כאשר ניתן לראות אנשים בכל הגילאים יוצאים לרחוב עם רובי מים ודליים ושופכים מים על כל העובר ושב. התאילנדים מאמינים כי שפיכת המים האחד על השני ביום זה מנקה את האדם מחטאיו ועוונותיו במשך כל השנה. חג המים התאילנדי מבטיח לכם המטיילים חוויה רטובה ובלתי נשכחת.

אז מה עושים?

בחודש אפריל ניתן ללכת לחוף הים לשחייה או שיזוף בראש שקט ללא חשש מגשמים עזים, כיוון שגם כשמגיעים גשמים בחודשים אפריל-מאי הם מגיעים לפרקים קצרים וחולפים, ואינם מבטלים תוכניות באופן משמעותי.


תאילנד-עם-ילדים
כמה-עולה-טיול-בתאילנד
טיול-לתאילנד
ירח-דבש-בתאילנד
מפת-תאילנד
טיול-לתאילנד
סים-בתאילנד
פול-מון-קופנגן
טיסות-פנים