תמונה ראשית לעמודי מידע לאתר טיול לתאילנד

מפת תאילנד


מדינת תאילנד הטרופית ממוקמת ביבשת אסיה וגבולותיה שכנות ללאוס בצדה הצפון מזרחי של תאילנד, בורמה בצדה הצפוני של תאילנד, קמבודיה בצידה הדרום מזרחי ומלזיה בצדה הדרומי. מדינה ענקית זו משופעת אזורים מגוונים. מיערות ג'ונגלים טרופיים והרריים בצפון המדינה, למישורים שטוחים בצפון מזרח המדינה ואיים קטנים פזורים בכל דרומה של תאילנד.

מפת תאילנד - אזורי תאילנד

מפת תאילנד מחולקת לאזורים. באזורה הצפון מזרחי של מפת תאילנד תמצאו יעדים יותר אותנטיים ופחות מתויירים כגון קון קן, נונג קאי ואודון טאני. אזורים אלו ידועים יותר כאזורי חקלאות מקומית. סביב הערים הגדולות ניתן למצוא מאות כפרים קטנים אשר עיקר עיסוקם הוא חקלאות אגוזי קוקוס, עצי גומי ואורז.

מפת תאילנד - המלצות

טרם יציאתכם לטיול אנו ממליצים לעבור על מפת תאילנד, לשבת ולחקור אותה ואת האזורים בהם תרצו לבקר. בהמלך טיולכם אנו ממליצים להצטייד בכל אזור במפה מקומית פשוטה אשר תקל עליכם את ההתמצאות באזור ותהפוך את הטיול והשיטוט בכל אזור לנוח ומהנה יותר.

מפת תאילנד - צפון תאילנד

באזורה הצפוני של מפת תאילנד תוכלו לטייל בג'ונגלים השופעים של אזור צ'אנג מאי וצ'אנג ראי, לראות את מחוז מה הונג סון ואפילו לחצות את נהר המקונג ולקפוץ לבקר בלאוס ובורמה השכנות. אזורה הצפוני של תאילנד הררי ובשל כך הוא גם קר יותר מאשר בשאר תאילנד, כאשר הטמפרטורה בערב צונחת לפעמים ל14 מעלות צלזיוס.


 

תאילנד מפה - צפון תאילנד
תמונה של מפת צפון תאילנד

לחץ על התמונה להגדלה

תאילנד מפה - צ'אנג מאי
תמונה של מפת צ'אנג מאי

לחץ על התמונה להגדלה


מפת תאילנד - מרכז 

במרכז מפת תאילנד יושבת בכבוד השמור לה בירתה של תאילנד, בנגקוק, הידועה כאחת מערי הבירה הגדולות והמעניינות באסיה. קניוני ענק, בניניי משרדים ומגורים, שווקים, חנויות ומלונות פזורים בכל פינה של העיר הענקית. בנגקוק משמשת נקודת יציאה נוחה לטיולים לאזורים השכנים לה כגון אזור קנצ'נבורי ושבעת המפלים והעיר איוטאיה ומקדשיה המפורסמים.

מפת תאילנד - קו-צ'אנג
תמונה של מפת קו-צ'אנג

לחץ על התמונה להגדלה

מפת תאילנד - בנגקוק
מפת תאילנד - העיר פטאיה
תמונת מפת העיר פטאיה

לחץ על התמונה להגדלה


מפת תאילנד - מפת דרום תאילנד

אולי אחד האזורים המעניינים ביותר במפת תאילנד הוא חלקה הדרומי. בצדה המערבי של דרום מפת תאילנד תמצאו את האי המפורסם פוקט, האי הגדול ביותר בתאילנד, על מגוון טיולי היום והאטרקציות המוצעות בו ואת שכניו השקטים יותר האי קופיפי הקטן והשקט, חוף ריילי השקט והרומנטי ועוד כ100 איים קטנים השייכים למחוז קראבי ולמחוז פוקט. בצדה המזרחי של דרום מפת תאילנד תוכלו לרבוץ באחד מחופיה הלבנים של קוסמוי, האי השני בגודלו בתאילנד, לצאת לטיולי צלילה ושנירקול באי קוטאו הנודע בשל מימיו הצלולים או לבלות במסיבת הפול מון המפורסמת בקופנגן. 

מפת תאילנד - מפרץ קופיפי
תמונת מפרץ קופיפי

לחץ על התמונה להגדלה

מפת תאילנד - מפת קופנגן
תמונה של קופנגן דרום תאילנד

לחץ על התמונה להגדלה

מפת תאילנד - מפת איים דרום-תאילנד
תמונת מפת איים דרום-תאילנד

לחץ על התמונה להגדלה


מפת תאילנד - קראבי
תמונה של מפת קראבי ותאילנד

לחץ על התמונה להגדלה

מפת תאילנד - קוסמוי
תמונה של מפת קוסמוי תאילנד

לחץ על התמונה להגדלה

מפת תאילנד - פוקט
תמונה של מפת פוקט תאילנד

לחץ על התמונה להגדלה


תאילנד-עם-ילדים
כמה-עולה-טיול-בתאילנד
טיול-לתאילנד
ירח-דבש-בתאילנד
מפת-תאילנד
טיול-לתאילנד
סים-בתאילנד
פול-מון-קופנגן
טיסות-פנים

שירותי הסעות ומעבורות