תמונה ראשית לעמודי מידע לאתר טיול לתאילנד

ריילי ביץ


ריילי ביץ קראבי

ריילי ביץ' הוא מקום אידיאלי לזוגות. הוא פטור מההמולה והבלגן שאופף איים אחרים כגון פוקט, קופנגן ופטאיה. ריילי ביץ' הוא מקום קטן מאוד, על החופים יושבים בתי המלון יקרתיים והמסעדות. ריילי ביץ' מזכיר קצת במבנה הגיאוגרפי שלו את קו פיפי, אך הוא קטן יותר. גם כאן זוהי רצועת חוף ארוכה כאשר יש בתי מלון לאורך האי. ישנו חוף קדמי אחד (ממנו מגיעים לחצי האי) וישנו חוף נוסף קסום יותר שאליו מגיעים דרך הליכה קצה דרך שביל ליד צלע הר גובה עם מערות קטנות ואפילו נטיפים לאורך הדרך, בסוף המסלול יוצאים בעיקול לכיוון החוף ואז החוף הלבן נגלה לעינכם, יש המון קסם במקום והדרך אל המקום הקסום הזה מדהים עוד יותר ורק מעצים את החוויה.

מאמרים נוספים בנושא קרבי ריילי-ביץ

הגעה לריילי ביץ
תמונת הגעה לריילי ביץ

כשמגיעים לריילי ביץ הסירה עוצרת כ-7 מטרים מהחוף ואת שאר הדרך עושים בהליכה במים עם התיקים מונפים אל על, קצת מסורבל ורטוב אבל בהחלט חוויה מרעננת.


איך מגיעים?

אל חצי האי מגיעים באמצעות הפלגה בלבד. דרך אחת היא להגיע לקראבי משם יוצאות סירות מונית לכיוון ריילי, הנסיעה עולה כ-300 באט ונמשכת כ-5 דקות. דרך נוספת היא הפלגה מאחד האיים האחרים כמו קו פיפי, קו לאנטה ופוקט, החוויה בדרך זו היא שהספינה עוצרת כמאה מטר מהחוף (אין אפשרות עגינה לסירות שם למעט הסירות מונית הקטנות), באמצע הים יורדים לסירה קטנה יותר שזו עוצרת כ-7 מטרים מהחוף ואת שאר הדרך עושים בהליכה במים עם התיקים מונפים אל על, קצת מסורבל ורטוב אבל בהחלט חוויה מרעננת.

מה עושים בריילי?

בריילי ביץ' אין הרבה אטרקציות, למעט מסעדות ובית קפה המוקמים על החופים, יש אפשרות לעשות סנפלינג על צלע ההר של האי או לשכור קיאקים לשוט עצמי סביב האי. במידה ואתם מעוניינים במסע קניות או בילוי במעודנים עליכם להפליג לקרבי, שם יש עיר מרכזית ממש על החוף עם כל השירותים שתצטרכו, כולל סוכני נסיעות שישמחו לסדר לכם טיסות או מעבורות בתאילנד, סופרים, חנויות ודוכנים.

ריילי ביי ריזורט
תמונה מהבריכה של מלון ריילי ביי ריזורט עם נוף המפרץ של ריילי ביץ. מקום מומלץ לירח דבש

תמונה מהבריכה של מלון ריילי ביי ריזורט עם נוף המפרץ של ריילי ביץ. מקום מומלץ לירח דבש


אטרקציות בסביבה

מקראבי תוכלו גם לצאת לטיולים אחרים באזור, בין אם זה טיול בתוך קראבי עצמה או אפילו הפלגות לאיים המקסימים שסביב. בהפלגה לאיים שסביב לקרבי וריילי ביץ, תעגנו בכל פעם באי אחר (יש כחמישה איים) תבלו בין שעה ושעתיים ברביצה על החוף או סיור סביב. בנוסף לסיור באיים ההפלגה גם מגיעה לשונית אלמוגים מרהיבה, כשמי שרוצה מקבל שנורקל וסנפירים ומוזמן להיכנס למים ולהתרשם מהיופי המימי שמתחת. בקראבי יש גם אפשרות לקחת סיור ולצלול עם כרישים, הכרישים אינם מסוכנים לבני אדם וגודל הכריש הוא כמטר עד מטר וחצי.

חופי קראבי
תמונת חוף עם השקט והשלווה של חופי קראבי

השקט והשלווה של חופי קראבי


קוסמוי
בנגקוק
קראבי
קוטאו
פטאיה
פוקט
ריילי ביץ
קופנגן
קופיפי
צ'אנג מאי
הואה הין
צ'אנג ראי
סגול סוכנות נסיעות בתאילנד